שרונה מהצפון

לפעמים פנטזיה תופסת אותך ולא מניחה לך במשך תקופה ארוכה. אצלי זה קורה בדרך כלל כשאני קורא סיפור מחרמן במיוחד ומצליח להזדהות איתו. אם זה נוגע בי, אם אני מצליח לדמיין את עצמי בתוך הסיפור אני נכנס לדמות ו… אם יש שם משהו חריג, אני מתחיל לפנטז עליו מאותו הרגע אני מחפש סיפורים נוספים בנושא, סרטים, תמונות וכיו"ב. כך קרה בפעם הראשונה כששמעתי על המושג CFNM, כלומר גברים ערומים ונשים לבושות, כשקראתי סיפור מחרמן על זה ונתפסתי לזה עד שמימשתי את זה. כך קרה כשקראתי סיפור על אישה שמכריחה שני גברים למצוץ אחד לשני, וכך קרה עם עוד כמה דברים. לאחרונה קראתי סיפור ממש טוב על מפגש אקראי של גבר עם המין השלישי, כלומר קוקסינלים. הסיפור היה טוב ומשך אותי פנימה ואחר כך… אחר כך זה תפס אותי חזק.

 

לא מסובך למצוא חומר על קוקסינלים. מספיק שמדפדפים באתרי סקס עם סרטים ותמונות. סביר להניח שתמיד יהיו כמה סרטים בנושא. מצאתי את זה כמרתק. נשים שהם גברים, או למעשה גברים שהם נשים… ובעיקר מצאתי את עצמי מפנטז על הרעיון הזה.

 

לעומת החומר הפורנוגרפי הנמצא בשפע ובהישג יד, המימוש כאן היה קצת מסובך מהרגיל. לא רציתי לממש את עצמי עם קוקסינל שעוסק בזנות גם כי זה נראה לי קצת מפחיד, מחלות וכאלו, וגם כי זה נראה לי לא לעניין. אף פעם לא שילמתי על סקס (וגם לא שילמו לי על סקס) ובכלל רציתי לפגוש מישהו שרוצה לפגוש אותי, שייש סיכוי שיהנה.

 

אני גבוה, נאה, שומר על כושר. אני מרוויח טוב ובכלל, אני מהווה גבר די מבוקש בעיקר על ידי נשים, אבל מידי פעם גם על ידי גברים. לכן חיפשתי קוקסינל ששלם עם חייו ומחפש לפגוש גבר כמוני. פרסמתי מודעה באחד האתרים ואמנם קיבלתי לא מעט הצעות, אבל כולם כללו רמיזה לעניינים כספיים.

 

קצת חשבתי לוותר על העניין ואז קיבלתי את המייל משרונה. כשראיתי את השם חשבתי שזה כל כך סטריאוטיפי, אם תחשבו על שם שמתאים לקוקסינל, ישר תחשבו על שרון או שרונה, אין לי מושג למה, אולי כי היה קוקסינל מפורסם עם השם הזה. בכל אופן, המייל היה אינטיליגנטי, אישי, כן, וגם ארוך. היא סיפרה לי שהיא ככה כבר כמה שנים, שהיא חיה בצפון, רחוק מכל המשפחה והמכרים בתור אישה וטוב לה. היא ראתה את התמונה שלי ואת הפניה שלי וחשבה שאולי כדאי שקודם כל נתכתב קצת ונכיר.

 

זה מצא חן בעיני. במייל חוזר סיפרתי על עצמי, על חוויותי, על זה שזה תפס אותי ואני נורא רוצה להתנסות, אבל לא לפני שאכיר ואבין ובעיקר, שאני שמח שחזרה אל המודעה שלי ולא משנה אם ניפגש או לא, מרתק אותי להכיר.

 

שרונה נולדה בשם אחר באיזור המרכז והרגישה תמיד מוזרה, הרגישה שהיא אישה הכלואה בגוף של גבר. כשבגרה והבינה את העניין קראה הרבה חומר בנושא וגם דיברה עם כמה וכמה קוקסינלים. בתחילה עברה כמה תהליכים שגרמו לה לגדילת השדיים בהמשך גידלה שיער ארוך, סיגלה לעצמה גינוניים נשיים. "כל הקוקסינלים נמצאים בתהליך כזה או אחר של חסכון לקראת הניתוח הגדול" כתבה לי, אבל אני לא רוצה ניתוח, אני מרגישה מאוד אישה, אבל מצד שני אני מאוד מסופקת כשאני משתמשת בזין שלי". קראתי את המשפט הזה עשר פעמים לפחות.

 

המשכנו להתכתב במשך שבועיים ואז עברנו לשוחח בטלפון. מכאן הדרך לפגישת קפה הייתה קצרה. היא עבדה כמזכירה במשרד כלשהו ואף אחד לא ידע מי היא באמת. אני שהייתי מבוסס יותר, עשיתי ערב אחד את דרכי צפונה אל המקום שבו קבענו להפגש. חיכתי במשך דקות ארוכות עד שאל המכונית שלי נכנסה אישה יפה וחייכנית. "היי" אמרה ואני נתתי בה מבט ארוך וניסיתי לזהות סימנים גבריים בקולה, בגופה או בהתנהגותה. היא נראתה לי אישה לכל דבר. נסענו אל מסעדה מרוחקת ושם ישבנו ושוחחנו ארוכות. זו הייתה פגישה טובה שבסיומה הסעתי אותה לביתה. "אתה רוצה לעלות?" שאלה ואני התלבטתי לרגע. זו הייתה אכן הזמנה מפתה, אבל איכשהו הרגשתי שמן הראוי הוא שניפגש עוד פעם או פעמיים ואז נראה. כשאמרתי לה את זה, היא הייתה מופתעת, אבל שמחה.

 

אחרי כמה ימים שוב קבענו והפעם הלכנו למסעדה אחרת. שוב בילינו ערב נעים ביחד ושוב הסעתי אותה הביתה ולא עליתי, אבל בפעם השלישית ידעתי שהערב זה יקרה.

 

הדירה שלה נראתה כמו דירה של רווקה צעירה. מאוד מסודרת, אסתטית, מאוד חמימה ונעימה. מצאתי את עצמי מהר משתרע על הספה כששרונה מעלי מנשקת ומחבקת אותי. ברגעים מסוימים הרגשתי מאוד רגוע ושליו, כל כך טבעי היה שאתנשק עם האישה היפה הזו. הייתי ממש צריך להזכיר לעצמי שייש לאישה הסקסית הזאת זין בין הרגליים.

 

הסקרנות הרגה את החתול. אפשר לומר שדי מיהרתי להתפשט ולהפשיט אותה. היו לה שדיים חמודים וגוף נשי חמוד. כשרציתי להוריד ממנה את התחתונים הדפה אותי מעט. "עוד מעט" ביקשה ואני למרות שהייתי להוט, הסכמתי. היא פינקה אותי במסג' נעים ובמציצה וגרמה לזין להגיע אל סף הגמירה, אבל בכל פעם היא עצרה את עצמה ואותי. "עוד לא" ביקשה.

 

ואז הסירה את התחתונים שלה. הוא כמה מוזר היה. היא הייתה חלקה להפליא בכל אזור המפשעה, אבל במקום כוס חלק, היה שם המנוע הגברי, זין ושתי ביצים. נגעתי. הוא היה קשה. "אני רוצה למצוץ לך" ביקשתי והיא נשכבה עלי בתנוחת שישים ותשע. הזין שלי היה תקוע בתוך פיה והזין שלה… אצלי בפה. מצצתי אותו באיטיות, כשאני משחק קצת עם האשכים. "אתה טוב" מלמלה בין הרגליים שלי.

 

הרגשתי שהיא מתרגשת, וגם אני עצמי הייתי קרוב לגמירה ואז עצרתי. "לא, אני רוצה הכל" אמרתי פתאום. שרונה הבינה בדיוק על מה אני מדבר. היא הלכה לרגע וחזרה עם קונדום ובקבוקון קטן. "קח" הושיטה לי. ונעמדה על הספה שלה על ארבע. זה היה מראה מרנין. נעמדתי מאחוריה, שפכתי מעט חומר לתוך ידי והתחלתי לסכך לה את הישבן. כן, זו לא הפעם הראשונה שעשיתי את זה לא לגבר ולא לאישה אבל שרונה הייתה, איך להגיד את זה היא הייתה שניהם ואף אחד מהם.

 

זיינתי אותה קצת עם אצבע ואחר כך עם שתי אצבעות וכשהרגשתי שהיא מוכנה, שלפתי את הקונדום מתוך האריזה וחבשתי אותו לעצמי. חדרתי לתוכה ונאנחתי, כן זה היה טוב. הייתי קצת גדול עבורה בהתחלה, אבל במהשך התרגלה. נענו בתיאום כשאני מאחוריה ואז היא ביקשה לעצור.

 

"אני רוצה שתזיין אותי כמו אישה" ביקשה ונשכבה על הגב. הרמתי את שתי רגליה והנחתי אותן על כתפי. כיוונתי את הזין שוב אל התחת החמוד שלה וחדרתי. זיון שכזה עם קוקסינלית פאסיבית הוא לגמרי אחר, בייחוד כאשר למזויינת יש זין זקור. היא קצת אוננה את עצמה ואני קצת אוננתי לה כשאנחנו מסתכלים זה לזו בעיניים.

 

זה היה מרגש ומחרמן וכשחשתי שהגיע הרגע, התרעתי בפניה שאני עומד לגמור. "אני רוצה שתגמור עלי" ביקשה. שלפתי את הזין מתוכה, הורדתי את הקונדום והתחלתי לאונן במרץ כשאני עדיין תופס את הזין שלה בידי. "אני גומר" זעקתי והתחלתי להשפריץ על הבטן שלה. זה היה כל כך חזק עד שהשפיך הגיע לה עד הצוואר.

 

כשהעונג נגוז, המשכתי עוד קצת לאונן אותה עד שהיא תפסה פיקוד על הזין שלה וגמרה תוך דקה.

 

"תגיד משהו" לחשה לי, "זו הפעם האחרונה שאראה אותך?"

הסתכלתי עליה מופתע. "אם היה לי כל כך טוב איתך, למה שאסתפק בפעם אחת?" שאלתי ועל פניה התפשט חיוך גדול ורחב.

 

ואכן, המשכתי לבוא אליה עוד כמה פעמים עד שבסוף רבנו, אבל זה היה על משהו אחר לגמרי.