סיגריות באמצע הלילה

כדרכי התעוררתי מוקדם. השעון הראה שלוש וחצי. הלכתי לשירותים, התרוקנתי, מילאתי מים בקומקום, הדלקתי אותו והלכתי לחפש סיגריה. בקופסה נותרו רק שלוש סיגריות. הצתי אחת והמתנתי בסבלנות עד שהמים רתחו. מזגתי קפה והתיישבתי בסלון, חושב על היום המתוכנן לי. יש לי לפחות ארבע שעות עבודה נקיות על הסמינריון הזה, חשבתי לעצמי ויש סיכוי שגם אסיים אותו.
אילוצי החיים הכניסו אותי לעסקי כתיבת עבודות לסטודנטים. אני לא הכי אוהב את זה, אבל מאחר והייתי טוב בזה והייתי צריך כסף, פרסמתי את עצמי כבוגר מצטיין שכותב מהר, טוב ובזול. זה עזר לי לגמור את החודש, רק שגרם לי לקום מוקדם וללכת לישון מוקדם.
חשבתי על זה שאני צריך לפחות חצי קופסת סיגריות כדי לסיים את העבודה. לכן התלבשתי מהר ונסעתי אל הכביש הראשי של העיר, הייתה שם פיצוציה שהייתה פתוחה כל הלילה. דווקא היום הייתה סגורה ולכן המשכתי לנסוע כדי להגיע לפיצוציה הנוספת. היא דווקא הייתה פתוחה. קניתי שתי חפיסות פאלמל וחזרתי מהר למכונית. לא יכולתי שלא לשים לב לבחורה הצעירה שישבה בתחנת האוטובוס. "יש עכשיו אוטובוסים?" שאלתי אותה קצת מופתע. היא הרימה את ראשה כלפי והנהנה בראשה לשלילה.  "אז למה את מחכה כאן?" המשכתי והיא ענתה לי בעצב שנפרדה מהחבר שלה. "אני גרה רחוק מכאן ואין לי לאן ללכת, אז אני כאן" אמרה.

 משהו בי גרם לי להזמין אותה. "את יכולה לבוא ולנמנם אצלי על הספה, לראות טלוויזיה. יש לי מה לעשות ואחר כך שאני אצא לעבודה, אסיע אותך לאן שאת צריכה". זו הייתה הזמנה סתמית. לרגע לא חשבתי שתסכים, אבל היא פקחה את עיניה מולי בתדהמה. "אתה בטוח שזה בסדר?" שאלה אותי ואני עניתי שכן.
נכנסנו למכונית ונסענו אלי הביתה. היה לה ריח טוב שמילא את חלל המכונית, הרגשתי לא נעים להדליק סיגריה, אבל בכל זאת, בבית אהיה חייב. כשאני עובד ומתרכז, אני צריך לעשן, ככה אני רגיל.
עלינו אלי הביתה, הצעתי לה קפה ואחר כך הצבעתי על הספה. את מוזמנת לנוח. באור היא נראתה עוד יותר יפה. היא הייתה רזה, לבשה שימלה קצרה ופרחונית, היה לה חזה קטן וחמוד ובכלל, נראתה כמו בחורה בת עשרים ו… בגיל הזה הנשים נראות נפלא במיוחד.
התיישבתי על המחשב בעוד היא זפזפה בין הערוצים. בשעה כזו של בוקר, אין הרבה מה לראות, אבל היא מצאה משהו שעניין אותה וצפתה בו במשך חצי שעה.. "רוצה לאכול משהו?" שאלתי פתאום. היא הודתה לי ואמרה שלא, אבל אם זו לא תהיה חוצפה מצידה, היא הייתה שמחה לעשות מקלחת.
"אין בעיה" אמרתי והראיתי לה את חדר האמבטיה. היא נכנסה לשם. שמעתי אותה פותחת את המים וחשבתי על זה שלא הוצאתי לה מגבת. רצתי אל הארון ושלפתי משם מגבת. "אני מניח לך את המגבת על הדלת" אמרתי מעבר לדלת. אני לא בטוח ששמעה או לא, אני בכל אופן חזרתי לעבוד על המחשב.

 אחרי רבע שעה שמעתי אותה יוצאת מהמקלחת. הייתי מרוכז ולא ממש הסתכלתי לאחור עד שהרגשתי ידיים עדינות שמונחות על הכתפיים שלי. "אתה חמוד" אמרה לי בשקט. הסתובבתי וראיתי אותה רטובת שיער, עטופה במגבת.
"תודה" אמרתי והרמתי את הראש, מתפנק על המסג' הקליל שהעניקה לי. חשבתי שזה אמנם קצת מרמז, אבל גם עשוי להוות הכרת תודה. אבל היא המשיכה במסג' ובנגיעות באופן שאי אפשר לפרש אותו לשום מקום אחר מלבד זה שהיא זקוקה לתשומת לב מסוג מסוים. אני גבר. אין מה לעשות, אני גבר. כשאספתי אותה אלי הכוונות שלי היו די טהורות, אבל כאשר בחורה שיצאה מהמקלחת שלי עטופה במגבת ונוגעת בי כך, אני לא יכול להישאר אדיש ושליו.
הסתובבתי, קמתי מהכיסא וחיבקתי אותה. שנינו נצמדנו זה לזו והתנשקנו ארוכות. הייתי גבוה ממנה בראש. הרגשתי אותה נצמדת אלי והיה לי נעים לגעת בה. הנשיקה הייתה ארוכה ונעימה ושנינו התחבקנו חזק.
היא משכה אותי אל הספה והדפה אותי. די מהר המכנסיים שלי השתלשלו כלפי מטה ובעיקבותם התחתונים. ראיתי איך עיניה נפקחות כאשר ראתה את הזין הזקור לי. כן אני אדם גבוה, וגדול והזין שלי הוא בהתאם. ליטפה אותו קלות, אחזה ביד אחת בביצים וביד שני בבסיס הזין והתכופפה לפנים.
הכי אני אוהב את הטעימה הראשונה, את המגע הראשון המפתיע, המגשש. הלשון הרטובה מחליקה לאורך הזין שלי, מלקקת קצת את הקצה ורק אז נפתח הפה והזין נכנס לפה. היא החלה למצוץ אותי ואני הופתעתי עד כמה זה היה טוב. היא עשתה את זה כשהיא מאוננת לי את הזין ביד אחת ובשניה משחקת בביצים.
בעוד ראשה עלה וירד על הזין שלי, חשבתי לעצמי שזה כיף. מציצה של בוקר, ובכלל, התמזל מזלי. הנה,  אספתי חתול רחוב והנה, אני מתוגמל…
אחרי מציצה ארוכה, משכתי אותה אלי לנשיקה ארוכה ואז שיחררתי את המגבת העוטפת את גופה. היו לה שדיים חמודים ואגסיים, בטן חלקה ו… זין.

 קפאתי במקום ופערתי את פי. אפשר לומר שהייתי בהלם. לזה לא ציפיתי, זה היה אפילו בלתי הגיוני, איך בחורה כל כך יפה היא בעצם … רגע, היא גברת או אדון? פניה הועמו לרגע כשהדפתי אותה ממני. "אני מצטערת" אמרה פתאום ונראתה עצובה.
אני לא יודע מה אחז בי, אבל פלטתי פתאום, "לא, אין לך מה להצטער" ובהחלטה של רגע  משכתי אותה אלי להמשך נשיקה. הרגשתי את הכרת התודה שלה. התנשקנו בלהט ואז היא החליקה עם פיה לאורך גופי כלפי מטה. הזין שלי שנרפה שוב הלך והזדקר וכאשר נכנס לפיה, נעמד לגמרי. הרגשתי את הזין שלה מחכך לי את הרגל. גם לה עומד חייכתי לעצמי.

היא מצצה לי עוד ועוד עד שהרגשתי שאני עומד לגמור. "אני תכף גומר" הודעתי ושמחתי על כך שהיא לא הוציאה את הזין מהפה שלי אלא המשיכה למצוץ מתוך כוונה מלאה שאגמור לה בפה. זו הייתה אורגזמה קצת משונה. כלומר, מענגת, אבל עם טעם אחר לגמרי שאני לא מסוגל להסביר. התרווחתי לעצמי ואז ראיתי אותה מאוננת לעצמה. היה לה זין קטן יחסית, פרופורציונלי לכל הגוף החטוב והחמוד שלה. היא הייתה על הבירכיים ושפשפה את הזין שלה במרץ.
היה רגע שרציתי לעזור, אבל הסתפקתי רק בללטף את פניה ושדיה. היא המשיכה לאונן עד שגנחה קלות וגמרה.
רצתי להביא לה טישו כדי שתנגב את עצמה אבל היא לקחה את המגבת והלכה לעוד מקלחת.
ישבתי עדיין חשוף, תוהה. היא  חזרה לבושה עם חיוך גדול על הפנים. היה לי קשה להמשיך ולהתרכז ולכן הלכתי למטבח כדי לשנינו ארוחת בוקר גדולה ומפנקת לשנינו.